Vlijmscherp SVH U10-1 - Waldric U10-1

Deze zaterdagavond moest ons team thuis spelen tegen een team dat ook tot nog toe alle wedstrijden had gewonnen : Waldric. Dat beloofde dus een spannende avond te worden. De tribunes waren ook op deze zaterdagavond goed gevuld in de sporthal in Vlijmen. Het is mooi om te zien dat ook het publiek zin had om deze topper met eigen ogen te zien. Voor degene die er helaas niet bij kon zijn: hierbij mijn kort verslag. De eerste periode begon uitstekend, Berend maakte een keurige lay-up en zette ons team op voorsprong. Daarna kreeg Luuk v.d. Veerdonk de bal mooi toegeworpen zodat hij vakkundig de bal in de basket schoot. Ook Ties en Daan pakten de kansen die ze kregen en dat leidde tot een periodestand van maar liefst 12-0. In de tweede periode deed Waldric wat terug. Ze zette hun beste speelster in het veld en die scoorde direct 4 punten. Maar met een goed geplaatst afstandschot hield Siebe de druk op de tegenstander. In een tegenaanval werd een fout gemaakt op Mattiz zodat hij twee vrije worpen kreeg. En als een echte professional scoorde hij beide punten. De laatste twee punten van de periode werden door Jonathan gemaakt waarop ondergetekende bijna een gehoorbeschadiging opliep van het gejuich door de vader van Jonathan.

In de derde periode kwam Jeroen helemaal los. Hij scoorde zes punten op rij, waaronder twee vrije worpen. Ook de tegenstanders scoorden zes punten zodat het verschil ongeveer gelijk bleef. In de perioden hierna werden de tegenstanders beter. Gelukkig kon Ties met een paar steals het balbezit van de tegenstander doorbreken. En door het attente verdedigen van Luuk den Teuling konden de tegenstanders niet heel veel meer scoren. Ook Siebe pakte mooi een bal af zodat we via een jump zijkant kregen. Thijn passeerde mooi zijn tegenstander, maar de bal draaide er helaas net uit. Toch kreeg hij de rebound zodat Siebe kon scoren. En toen Luuk v.d. Veerdonk balbezit had maar erg goed werd verdedigd liep Daan goed vrij zodat hij kon worden aangespeeld: echt teamwork! Pas in de laatste periode vonden Mattiz en Berend de basket weer wat vaker, na mooie passes van Jeroen en Luuk den Teuling, zodat we met een grote voorsprong deze belangrijke wedstrijd wonnen. Op naar de volgende wedstrijd !


Geen bijlage beschikbaar.
Geplaatst op door: MJ

Belangrijke data

19-Aug: Start trainingen seizoen 2019-2020
14-Sep: Start competitie 2019-2020
30-Nov: Feestavond

media

Bezoek ons ook op: